wtorek, 7 kwietnia 2015

Wspomnienie z CraftWawy cz.II

Witajcie!
Mam nadzieję, że mimo niezbyt wiosennej pogody Święta upłynęły Wam miło i rodzinnie:)

Ostatnio staram się w miarę regularnie bywać na różnego rodzaju warsztatach. Uczyć się czegoś nowego, ale też doskonalić to, co w moim odczuciu wychodzi mi całkiem nieźle. Głównie jednak dlatego, że wtedy mam ten czas dla siebie i mogę sie skupić na wykonywanej pracy, bez małego towarzysza przy nogawce i ciągłego "mamo, chodź", "mamo, pić", mamo, siku", "mamo, mamo, mamo". Kocham moje dziecko najmocniej na świecie, ale tworzenie w jego towarzystwie jest póki co niemal niemożliwe;) Poza tym ostatnio zauważyłam, że prawie każdą pracę wykonywaną na warsztatach robię od początku do końca, co bardzo mnie cieszy:)

Dziś chciałabym pokazać drugą pracę warsztatową, wykonaną podczas lutowej CraftWawy.
Skusiłam się na warsztaty u Ani - Moriony pt. "LO na białej bazie", głównie ze względu na to, ze ostatnio bardzo mnie "ciągnie" w stronę zachowywania wspomnień na scrapach, a Ania robi layouty mistrzowskie:), i bajecznie kolorowe, w czym ja z kolei nie umiałam się za bardzo odnaleźć. 
Bardzo dużo mi dały te warsztaty, mowa była nie tylko o kompozycji i doborze dodatków i kolorów (z czym ja zawsze mam trudność), ale także poznałyśmy różne przydatne sztuczki i kruczki. Nie zapominajmy o spotkaniu przemiłych osób (Justyna, pozdrawiam!).

Dziękuję Ci, Aniu jeszcze raz za ten inspirujący czas:) 

Oto mój layout "Together" - wspomnienie z wakacji w Darłówku.


Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny:)
Miłego wieczoru:)

1 komentarz: